CARPET HALI YIKAMA İZMİR
0 (533) 122 59 69

Zebra&Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Stor perdeler evlerimizin dekoru örtüsü vitrini koruması... Ne çok işe yarıyormuş değil mi. Evet doğru hem evlerin içerisinin görünmesini engelliyor. Hem güneş ışıklarının eve dik gelmesinin engelliyor. Toz girmesini engelliyor. Uçar hayvanların girmesini engelliyor. Dekor ürünü, daha bir çok faydası var.

Bu ürünlerin belirli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Stor &zebra perde yıkama işi profesyonel ekiplerce yapılması ne kadar yerinde bir davranışsa yıkatacağınız firmanın seçimi de bir o kadar önemidir. Stor perdeler ve zebra perdeler apreli kumaşlardır. Herhangi bir yanlış uygulamada kırışmada çözümü zor olan hatta imkansız problemlerle karşılaşılabilir. Bunun için seçeceğniz firma hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.

Stor perde yıkama işlemi birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bu seçenekler firmanın tercihine göre imkanlarına göre değişiklikler gösterebilir. Bu yöntemlerden hangisi en iyi diye bir sorunun cevabına verilecek cevap ise güzel sonuç hangisinde alınıyorsa o yöntem en iyidir. Müşteri hizmetin sonucundan memnun ise en etkili yöntem odur. Bursada amaç müşterinin tam anlamı ile hoşnut olduğunun gözlemlenmesidir.

Stor perde yıkama yöntemleri

Yere sererek

Havuz Sistemli

Ultrasonic

Hidrosoni