CARPET HALI YIKAMA İZMİR
0 (533) 122 59 69

HAKKIMIZDA

Firmamız 2008 yılından beri halı yıkama sektöründe bulunmaktadır çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, uzman kadrosu ve geniş servis ağınıyla siz değerli müşterileri içinhalı yıkama ve temizleme işlemleri yapmakta,Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Yaşam alanlarımızı süsleyen halılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Carpet halı yıkama müşterilerine en iyi kalitede en iyi hijyen de halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarınızı güvenle yıkatmak ve kötü sonuçlarla karşılaşmamak istiyorsanız gelin sizde Carpet halı yıkama ile çalışın.


Sonuç sizinse memnun edecektir. :)


MİSYONUMUZ

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti, hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.


VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, Çevreye, doğaya ve topluma saygı, İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, Tüm kaynakların verimli kullanımı, Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.