CARPET HALI YIKAMA İZMİR
0 (533) 122 59 69

Carpet Halı Yıkama

Firmamız 2008 yılından beri halı yıkama sektöründe bulunmaktadır çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, uzman kadrosu ve geniş servis ağınıyla siz değerli müşterileri içinhalı yıkama ve temizleme işlemleri yapmakta,Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Yaşam alanlarımızı süsleyen halılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Carpet halı yıkama müşterilerine en iyi kalitede en iyi hijyen de halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarınızı güvenle yıkatmak ve kötü sonuçlarla karşılaşmamak istiyorsanız gelin sizde Carpet halı yıkama ile çalışın.


Carpet Yorgan Yıkama

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj'lanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.


Carpet Battaniye Yıkama

Evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz.Sanayi tipi çamaşır Makinaları yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.